Мамай відповів Матковському з приводу теледебатів

Чинний міський голова Олександр Мамай готовий до теледебатів з конкурентом на посаду мера Полтави Андрієм Матковським. Проте як зазначають в штабі Мамая пройти вони мають не на телеканалі «Місто». 

Раніше по місту з’явилися борди з написом «Матковський викликає Мамая на дебати», які мають пройти 11 листопада о 19:30 на телеканалі «Місто». Сам же канал пов’язують з Андрієм Матковським. 

В штабі Олександра Мамая відповіли на заклик конкурента 

«Шановні полтавці! 

В штабі Олександра Мамая дізнались про теледебати між кандидатами на посаду міського голови, які відбудуться на телеканалі «Місто», із засобів масової інформації. Офіційного запрошення ми не отримували. Проте, анонс дебатів, з уже визначеними датою і часом, йде як факт. 
Крім того, ми володіємо інформацією про те, що Андрій Матковський має безпосереднє відношення до визначення форми і змісту дебатів, самого телеканалу, навіть приміщення студії, власником якого є його дружина. Враховуючи це, а також можливу заангажованість і необ’єктивність журналістів «Міста», ми вважаємо неможливим проведення дебатів у запропонованому форматі. 
При цьому ми не заперечуємо проти дебатів як таких і готові провести їх в прес-центрі будь-якого іншого НЕЗАЛЕЖНОГО видання за присутності всіх без виключення місцевих засобів масової інформації. Переконані, що під час дебатів запитання до кандидатів мають право відкрито поставити журналісти всіх друкованих та інтернет-видань, а також телеканалів і радіостанцій, а не лише «Міста». 
Тому, ми закликаємо кандидата на посаду мера Полтави Андрія Матковського не вводити виборців в оману і не маніпулювати їхньою думкою. Натомість, пропонуємо провести дебати чесно і відкрито, надавши можливість журналістам самостійно визначитися із запитаннями до кандидатів, а полтавцям — зі своїми переконаннями». 


Штаб кандидата на посаду міського голови Олександра Мамая

дебати Мамай Матковський вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі