Полтавців закликають створити «Чисті джерела»

З 28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Метою Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

До участі запрошуються всі небайдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Терміни:

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією до 01 грудня поточного року.

Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в період з 01 грудня до 15 грудня поточного року.

Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів України й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України:

- електронна адреса: press@menr.gov.ua

- поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”».

Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.

Для забезпечення належного рівня участі Полтавщини у вищезазначеному конкурсі, просимо поширити інформацію про конкурс через ваш засіб масової інформації.

Більше детальної інформації про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» на сайті Мінприроди України за посиланням.

водні ресурси річка конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі