На Полтавщині викрили незаконний нафтозавод

Працівниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області були проведені оперативно-розшукові заходи, у ході яких припинено діяльність незаконного міні-заводу по переробці нафтопродуктів.

Правоохоронці встановили, що вказаний нафтозавод функціонує на території Полтавської області близько року. Його організатори проводили закупку нафтопродуктів та в подальшому переробляли її. Готовий продукт за сумнівними документами розподіляли поміж фізичних та юридичних осіб на території Полтавщини.

«Під час проведення санкціонованих обшуків на території міні-заводу та за місцем мешкання громадян, які організували його діяльність, було виявлено та вилучено обладнання та документацію сумнівного походження» - повідомив заступник начальника Головного управління національної поліції в Полтавській області Руслан Бірюков.

На Полтавщині викрили незаконний нафтозавод (фото) - фото 1
На Полтавщині викрили незаконний нафтозавод (фото) - фото 1

Також вилучено грошові кошти у сумі близько 1,7 мільйона гривень, які були отримані від незаконної діяльності вказаного заводу.

На Полтавщині викрили незаконний нафтозавод (фото) - фото 2
На Полтавщині викрили незаконний нафтозавод (фото) - фото 2

Відомості про правопорушення внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато досудове розслідування, повідомляють в прес-службі ГУ Національної поліції в Полтавській області.

.

нафтозавод незаконна діяльність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі