Викладачі педагогічного університету зібрали допомогу для пораненого бійця АТО

Днями відбулася зустріч ректора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктора філологічних наук, професора Миколи Степаненка з педагогічним колективом Гадяцької школи № 4.

Під час зустрічі ректор вишу передав матеріальну допомогу, зібрану викладачами університету, Володимирові Доносу -  колезі, учителеві фізичного виховання, тяжко пораненому в зоні АТО.
Нагадаємо, Володимир Донос - вчитель фізичної культури в одній з шкіл Гадяча. Був мобілізований солдатом-санітаром у 42-й батальйон.

28 серпня його колона їхала виручати оточених під Іловайськом бійців української армії, але самі потрапили під обстріл. Санітар з Полтавської області отримав наскрізне поранення ноги. Пам’ятає, що хтось відтягнув його з лінії вогню до лісу, де чоловік пролежав 4 доби. Володимир згадує, як прокинувся серед пошматованих людських тіл і перше, що побачив, – очі мертвого товариша-бійця. Протягом чотирьох днів Володимир намагався вижити: з пораненою ногою він їв майже все, що було на землі. Чоловіка врятували місцеві небайдужі донеччани, які й повезли його у Старобешеве. Звідти бойовики так званої «ДНР» забрали Володимира в Донецьк, де в одній із лікарень міста медики ампутували бійцеві ногу вище коліна.

Після 16 днів перебування під наглядом озброєних бойовиків у рамках обміну полоненими Володимира відпустили. Володимир пройшов тривалий курс лікування і реабілітації. Наразі боєць повернувся до мирного життя.

Сюжет про Героя на каналі 1+1 в проекті "Хоробрі серця".

Полтава ректор Донос Степаненко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі