Олександр Шамота повідомив, кого «Партія простих людей» підтримуватиме в другому турі виборів

Олександр Шамота, екс-кандидат на посаду мера Полтави та лідер Полтавського осередку "Партії простих людей Сергія Капліна" повідомив, що його політична сила визначилася, кого підтримуватиме у другому турі.

"Ми прийняли рішення підтримати Андрія Матковського у другому турі мерських виборів 15 листопада! Рішення нелегке, складне, проте я впевнений, його потрібно було приймати та визначатись! Говорю "Ми", тому що рішення про підтримку, приймалось не мною особисто чи кимось одноособово! Цьому рішенню передувала низка внутрішньо партійних дискусій і це рішення є рішенням Полтавської міської організації Партії простих людей!", - повідомив Олександр Шамота.

Олександр Шамота повідомив, кого «Партія простих людей» підтримуватиме в другому турі виборів, фото-1

Вибір партії Шамота аргументував небажанням бачити на посаді міського голови Полтави Олександра Мамая. "Хтось з наших прихильників скаже що це помилка, хтось нас підтримає,проте я знаю одне, я п'ять років боровся з "Чумою України" та її мером Мамаєм і я не можу допустити повторення ще на п'ять років цього іга. Нажаль мені не вистачило, як кандидату в мери, голосів для виходу в другій тур, але я впевнений все попереду!!! Можу сказати одне, ми не ховаємо вимоги до Матковського, вони жорсткі конкретні та осяжні і якщо він їх не виконає життя у міській раді йому солодким не буде, я один проти Мамая боровся, а зараз в мене є підтримка людей та підтримка нашої фракції!" - пояснив свій вибір новообраний депутат Полтавської міської ради.

Полтава вибори Матковський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі