Новообраний депутат Полтавської міської ради очорнює кандидата на посаду міського голови

Сергій Чередніченко, громадський активіст та депутат Полтавської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у своєму інформаційному бюлетні «Врятуй Полтаву від Мамая» використовує «чорний піар» проти кандидата на посаду міського голови та діючого міського голову Олександра Мамая.

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували 6 листопада, факт роздачі інформаційних бюлетнів під назвою «Врятуй Полтаву від Мамая» у різних районах міста. На буклеті не зазначено вихідної інформації та тиражу. Напередодні громадський активіст та депутат міської ради Сергій Черердніченко розповів спостерігачу ОПОРИ про те, що він започаткував акцію «Полтава без Мамая», у рамках якої 10 людей роздають газети у різних частинах міста.

У інформаційному бюлетні викладені схеми, за якими Олександр Мамай нібито фальсифікував вибори. Серед зазначених методів є і голосування за померлих осіб, недієздатних людей, і заміна бюлетнів під час переїзду, і псування бюлетнів під час підрахунку.

У бюлетні детально описані випадки голосування за людей, які померли. Так, у матеріалі, під назвою «За Мамая голосували «мертві душі» зазначено, що «5672 померлих полтаця відали свій голос за Олександра Мамая на місцевих виборах 2015 року».

У статті також зазначено, що «працівники центрального РАЦСу розповіли, що за два місяці до виборів Полтавська міська рада запросила у них список померлих людей за останній рік...згодом, повертаючись з виборчої дільниці, сусідка розповіла, що бачила щойно в списках виборців свого чоловіка, який помер півроку тому. Начебто нічого дивного – не встигли ще оновити. Але напроти його прізвища уже стояв підпис, що йому видали бюлетені. Тоді я і зрозуміла, навіщо нас просили надати інформацію про померлих, для того, аби внести цих людей у списки виборців...»

Новообраний депутат Полтавської міської ради очорнює кандидата на посаду міського голови, фото-1

ОПОРА намагалась зв’язатись з Олександром Мамаєм та його прес-службою, та, нажаль, усі спроби залишились безрезультатними. На дзвінки не відповідають.

ОПОРА зв’язалась з Сергієм Чередніченко, який дуже неоднозначно прокоментував те, що видання не має вихідних даних. Спочатку він припустив, що спостерігач ОПОРИ недодивився вихідні дані. Та коли спостерігач запевнив, що вихідних даних дійсно немає, Сергій Чередніченко відповів: «Ну і що? Ну немає, ну і що далі? Помилка технічна».

На макетах були зазначені вихідні дані, але сталася помилка, і у типографії не віддрукували їх, - додав Сергій Чередніченко.

Натомість він пообіцяв виправити помилку в наступному випуску видання.

ОПОРА
Полтава Мамай піар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі