Закарпатський письменник розкаже у Полтаві про 100 способів контрабанди

9 листопада о 19:00 у арт-пабі «Хмільний Бик» відбудеться презентація роману письменника Андрія Любки «Карбід».

Презентація пройде у рамках літературного проекту «Мережа», який об'єднає понад 30 міст України. Ініціатором проекту є команда Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Полтава стане п’ятим містом туру «Карбід», який розпочався 3 листопада.

Андрій Любка — український поет, перекладач, есеїст, один з найбажаніших холостяків Закарпаття. Народився в Ризі. Автор трьох збірок поезій, прозових книг «Кілер. Збірка історій» та «Спати з жінками. Учасник багатьох українських та міжнародних культурних заходів. Окремі твори перекладено 13-ма мовами. Живе в Ужгороді.

«Карбід» – це роман про стереотипи, кордони та 100 способів контрабанди. Книга вже була презентована у Празі, Варшаві та Любліні та увійшла до Довгого списку премії Книга року ВВС-2015, де має всі шанси на перемогу.

Як зазначається в анотації до книги, події пригодницького роману розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку? Про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенгенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти.

Сам Андрій говорить, що заховав у книжці важливу думку, яку не легко віднайти з першого прочитання.

Окрім виступу увечері, Андрій Любка дасть прес-конференцію в ОКІА «Новини Полтавщини» о 11:00 того ж дня.

У випадку додаткових питань до організаторів: (095) 321-42-99 (Анна).

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Полтава презентація книга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі