Рятувальника з Полтавщини оштрафували за отримання подарунка

Начальника районного відділу Миргородського Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області оштрафували за отримання подарунка.

Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, постановою Миргородського міськрайонного суду начальника Миргородського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків) та накладено штраф у розмірі 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить понад 2 тис. грн.

Окрім цього, на 6 місяців його позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій органів та підрозділів цивільного захисту, та конфісковано подарунок, повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з корупційними злочинами, прокуратури області Антон Гомля.       

Протокол щодо посадовця було складено прокуратурою Полтавської області у вересні цього року у зв’язку з тим, що,  працюючи на вищезгаданій посаді, він порушив вимоги ч.1 ст.23 (обмеження щодо одержання подарунків) Закону України «Про запобігання корупції».

«Зазначений громадянин попросив та отримав від фізичної особи-підприємця подарунок, а саме: 10 талонів на 100 літрів дизельного пального за прихильне ставлення до підприємця під час виконання функції державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки», - сказав прокурор.

Полтавщина прокурор штраф подарунок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі