Де недорого купити віскі в Полтаві: http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey

Без вишуканого, елітного алкоголю не може обійтися організація гарного свята. Тепер елітні алкогольні напої на віртуальних полицях спеціалізованого магазину elit alco представлені у всьому різноманітті. Кожен зможе за смаком підібрати на http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey справжній коньяк, джин або ром, якісне ароматне шампанське або бренді, віскі купити київ або текілу. Практично весь марочний ряд найвідоміших алкогольних брендів з усього світу представлений в магазині. Вся продукція тут тільки кращої якості і за виключно доступними цінами!

А зараз давайте перенесемося в шотландські гори, на п'ять століть тому. Виробництво шотландського віскі, тепер відомого на весь світ, було освоєно вперше ченцями, які гнали його лише в медичних цілях. У чудодійну силу uisge beatha, як універсального медичного засобу, шотландці увірували давно і щиро. Саме під таким ім'ям цей міцний напій в ті роки був відомий в Шотландії, що в дослівному перекладі з кельтської означає «вода життя». Вже в 1505 році на території Шотландії Гільдія хірургів і цирульників міста Единбурга навіть знайшла монополію на дистиляцію. Серед нащадків войовничих і гордих кельтів найдієвішим засобом від застуди досі вважається гарячий напій з додаванням віскі - «тодди», а не чай з малиною або аспірин.

Після вимушеного підписання з Англією Договору про об'єднання на початку XVIII століття Шотландія втрачає свою політичну незалежність. Весь солод, з якого гнався віскі і робилося пиво, незабаром опинився обкладений податком. У цій гірській країні з цього самого моменту починає процвітати «вісковаріння». На рівнинній частині Британії народ був змушений цей же процес виконувати під пильним оком державних чиновників. Тому в віскі зміст солоду зменшився до межі. Віскі з віддалених гірських шотландських селищ саме з цієї причини залишалося традиційно кращим, оскільки робилося з дотриманням стародавніх технологій.

На завершення екскурсу в історію міцних напоїв, потрібно зазначити, що сьогодні в Полтаві на elit-alco.com.ua можна знайти й інші не менш елітні і легендарні напої, наприклад, джин або ром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі