Твій голос вирішальний

У останню неділю жовтня у Полтаві, як і в інших містах України, пройшли чергові місцеві вибори. Право віддати свій голос за обраного кандидата мав кожен повнолітній громадянин України.

Та далеко не кожен цим правом скористався. А особливо низькою вкотре виявилась явка молоді, що легковажно поставилася до виборів.

Причини байдужості досить банальні, а деякі навіть смішні.

«Погода погана була і чергу на виборчій дільниці треба вистояти і взагалі все це марна трата часу, мій голос нічого не вирішує», − саме так зазвичай коментують свою бездіяльність ті, хто проігнорував перший тур місцевих виборів. Та основна причина все ж ховається десь трохи глибше. Це величезний потік інформації про кандидатів та партії, що втрутився у звичний режим життя і молодь просто загубилася в цьому потоці. Тож ті, хто не визначився, за кого проголосувати, просто залишилися вдома.

У такий складний для країни час ми нічого не зробили, аби настало те довгоочікуване покращення. Бо ж зараз потрібні не паради чи мітинги, не протести чи страйки, а позначка у виборчому бюлетені, що засвідчила б твоє волевиявлення. Наступного разу, коли засумніваєшся у своєму виборі, пам’ятай, що бездіяльність гірше помилки.

Щоб змінити щось у своєму місті чи своїй країні, спочатку треба зробити вибір. І лише тоді, крок за кроком, ми збудуємо вільну і могутню державу.

Досить сидіти на місці. Аналізуй, вирішуй, а 15 листопада – прийди і зроби вибір.

Твій голос – майбутнє не лише міста, а й всієї країни. Твій голос вирішальний.

вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі