Нардеп: «Голова Полтавської ОДА з заступником за місяць до виборів «призначили» міського голову»

Народний депутат України, обраний від політичної сили ВО «Свобода», Юрій Бублик під час брифінгу з пресою у Верховній раді України прокоментував результати першого туру виборів мера у Полтаві.

Юрій Бублик порівняв вибори, які відбулися 25 жовтня на території України з скандальними позачерговими виборами до Верховної Ради у Чернігові. Зокрема, це стосується і виборів голови міської ради у Полтаві.

«Політична сила від влади зробила ставку на одіозного кандидата, який проживає в Австрії і приїздить сюди лише на виборчі перегони – екс-міського голову Андрія Матковського, який задіяв дуже великий фінансовий ресурс на ці виборчі перегони. І дивує інша ситуація, що роздача продуктових наборів, роздача аптечок і інших подачок вже стала нормою в нашому українському політикумі. Більше того, на це не звертає уваги ні прокуратура, ні міліція. На мої звернення до правоохоронних органів я отримав відповідь, що міліція безсила, як це не дивно», - наголосив Юрій Бублик.

Також нардеп повідомив столичним журналістам, що у Полтаві під час виборів працювали, так звані «каруселі» і «фінансові піраміди» - способи фальсифікації виборів.

«Ті самі фінансові піраміди, які використовувалися у Чернігові на позачергових виборах, були використані у мене в Полтаві на цих виборах провладним кандидатом. Звичайно на 100% використовувався адмінресурс», - заявив нардеп.

Крім того, Бублик звинуватив голову Полтавської ОДА Валерія Головка та його заступника Андрія Пісоцького у тому, що вони за місяць до виборів «призначили» Матковського мером Полтави.

«Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та його заступник Андрій Пісоцький ще за місяць до виборів «призначили» міського голову, кругом водили його за руку за собою, казали, що це вже майже міський голова, що є дивним, в свій робочий час, за наші з вами гроші», - резюмував свій виступ нардеп.

Нагадаємо, Юрій бублик також балотувався на посаду міського голови Полтави. Йому вдалося набрати 14,4% голосів полтавців і він посів четверте місце, поступившись Олександру Мамаю (22,98%), Андрію Матковському (18,19%) та Олександру Удовіченку (15,8%).

Бублик заявив, що «Свобода» не підтримує жодного з кандидатів у другому турі.

  

Полтава вибори нардеп бублик матковський мамай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі