ЦВК не визнала результатів виборів сільського голови на Полтавщині

На Рунівщині, що в Полтавському районі, результати виборів сільського голови визнали недійними. Про це повідомляє офіційний сайт ЦВК. Причиною цього став член виборчої комісії, який не був прописаний в селищі.

Про це нам повідомила член районної виборчої комісії Ірина Коцава.

"Вибори в нас пройшли. Були вже результати. Мали вже офіційно все ухвалити. Але на 5-й день після виборів прийшли представники "Альфа-капітал" та влаштували справжній цирк. Майже під диктовку змусили написати заяву, що вибори не відбулися. Причиною цього став член комісії, який, мовляв, був не прописаний в Рунівщині", - розповіла пані Ірина.

Згідно з результатів виборів, які визнали недійсними, нинішній сільський голова Володимир Сухаренко набрав 218 голосів. На 1 голос менше у його опонента Віталія Жука. Проте Центральна виборча комісія взагалі не визнала проведення виборів в селищі. На сайті ЦВК повідомлено, що вибори в Рунівщині не відбулися. Про повторне голосування поки не повідомляється. Як розповіли в Рунівщинській сільраді, поки жодної інформації щодо виборів вони не мають.

Нагадаємо, в серпні в Рунівщині кілька місцевих депутатів намагалися захопити будівлю сільради.

 

ЦВК вибори Рунівщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі