У Полтаві розпочали виплати вкладникам двох неплатоспроможних банків

4 листопада стартувала видача вкладів клієнтам двох банків, які були визнані неплатоспроможними.

Зокрема, загальна розрахункова сума коштів, яка належить до виплати у період тимчасової адміністрації Банку «Фінанси та кредит», становить 6,2 млрд грн., повідомив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Кошти можна отримати за договорами, строк дії яких закінчився до 01 листопада 2015 року, включно, та за договорами поточного банківського рахунку. Виплата за договорами карткового банківського рахунку будуть здійснюватись тільки після отримання у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

У Полтаві розпочали виплати вкладникам двох неплатоспроможних банків, фото-1

Банк, через який здійснюватимуться виплати коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору.

Так, у Полтавській області виплати будуть здійснюватися через  Ощадбанк.

Щодо виплат вкладникам АКБ «Капітал», з 4 листопада ПриватБанк як агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб починає виплати коштів вкладникам даного неплатоспроможного банку.

Як ідеться в офіційному повідомленні фонду, виплати коштів будуть здійснюватися через відділення ПриватБанку в період з 4 листопада до 14 грудня 2015 року.

У Полтаві розпочали виплати вкладникам двох неплатоспроможних банків, фото-2

За даними прес-служби ПриватБанку, отримати кошти можна в будь-якому з 2 497 відділень банку в містах і районах України. Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої суми повернення за вкладами фізичних осіб, включаючи проценти, становить 200 тис. грн.

Відшкодування вкладникам банку «Капітал», які з яких-небудь причин не звернуться до відділення ПриватБанку з 4 листопада до 14 грудня 2015 року, будуть здійснюватися за результатами розгляду їхніх індивідуальних письмових звернень на адресу фонду.

Полтава банк виплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі