Полтавцям радять менше часу проводити на вулиці

Медики радять полтавцям менше перебувати на вулиці в годину пік через перевищення норм небезпечних речовин у повітрі, спричиненого тлінням торфу.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив головний терапевт департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Іван Шумейко.

"Проблеми зі здоров’ям внаслідок горіння торфу насамперед можуть виникнути в людей похилого віку та дітей, які перебувають поблизу осередку задимлення, а також тих, хто страждає на хвороби серцево-судинної системи, діабет, легеневі захворювання і різноманітні алергії", – розповів Іван Шумейко.

Також лікарі порадили полтавчанам менше гуляти на вулиці, особливо вранці. Дітям та вагітним жінкам рекомендують відмовитися від тривалих прогулянок надворі.

"У приміщеннях бажано підвищити вологість повітря, тому частіше організовуйте вологе прибирання. Дітям та дорослим варто вживати більше рідини у вигляді води, соків та молочних напоїв. Але, якщо виникають симптоми нездужання, важко дихати, запаморочення та кашель – одразу звертайтесь до лікаря. А от астматикам рекомендуємо на якийсь час взагалі залишити зону задимлення", – зазначив головний терапевт департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

Нагадаємо, на Полтавщині продовжують тліти близько 185,5 га торфовищ.

 

Полтава задимленість лікарі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі