Бізнесмени використовують низькі тарифи полтавського аеропорту у власних цілях

Полтавський аеропорт й донині не знайшов жодних інвесторів та живе за рахунок фінансування з обласного бюджету. В цьому році Департамент фінансів ОДА виділив близько 2 мільйонів гривень на виплату заробітних плат працівникам аеропорту.

Про це повідомив голова Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

«Директор Департаменту фінансів – принциповий противник фінансування суб’єктів господарювання з бюджету. Але є дороговартісні об’єкти і щось подібне побудувати в майбутньому буде надзвичайно важко. Тому доводиться консервувати даний об’єкт, щоб зберегти його хоча б в якомусь вигляді. Поки доходу у аеропорту немає. З обласного бюджету ми надавали підтримку на виплату заробітної плати – в цьому році близько 2 мільйонів гривень ми виділили», - розповів Кропивка.

На думку директора Департаменту фінансів головною проблемою аеропорту – відсутність ефективного менеджменту:

«Особовий склад колективу давній, спаяний. Але направити його у вірне русло не виходить. В аеропорті використовуються копійчані тарифи, неефективно використовуються приміщення. В 2005-2007 роках було більше рейсів, можна було здавати більше приміщень, обладнання в оренду. Зараз немає такого попиту й на оренду».

Крім цього Кропивка повідомив, що наразі через низькі тарифи аеропорт користується великим попитом у бізнесменів.

«Тарифи низькі, через що сюди кинулись всі бізнесмени – вони навчають льотчиків, здійснюють чартерні перельоти», - говорить директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА.

Нагадаємо, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький повідомляв, що вже 4 потенційних авіаперевізника переглянули полтавський аеропорт. Раніше Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, під час візиту до аеропорту, зазначив, що для повного функціонування аеропорту потрібно кілька десятків мільйонів. 

Читайте також: Полтавський аеропорт – машина часу, яка повертає лише в минуле

аеропорт фінансування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі