Полтава долучилася до проекту «Мережа» від літературної корпорації Meridian Czernowitz

Полтава стала одним із учасників проекту «Мережа», оскільки є містом, де активно займаються літературним менеджментом.

Ініціатором даного проекту є команда Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ.

«Мережа» – це проект, що охоплює всю територію України та має представників у 28 містах (серед них 20 – обласні центри), які займаються менеджментом літературно-дискусійних майданчиків на місцях. Протягом найближчого часу планується організація ще кількох турів усіма містами мережі за участю письменників, з якими співпрацює корпорація – Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Юрія Іздрика, Дмитра Лазуткіна, Катерини Бабкіної.

Проект реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».Інформаційні партнери «Мережі»: Громадське Культура, Громадське радіо, газета «День», «Газета по-українськи», журнал «Країна».

Як зазначає куратор «Мережі» Юлія Пелепчук, «у межах проекту ми прагнемо об’єднати громадські організації та менеджерів культури з півночі, півдня, центру, заходу та сходу України для створення літературно-дискусійних платформ».

Одним із перших кроків на шляху до реалізації цієї мети були презентації книги Сергія Жадана «Життя Марії» у 33 містах України. До Полтави автор приїздив наприкінці березня цього року. З 3-ого листопада розпочинається всеукраїнський тур письменника Андрія Любки з презентацією збірки оповідань «Карбід». Про його приїзд до Полтави організатори повідомлять найближчим часом.

Довідка: MERIDIAN CZERNOWITZ – проект чернівецької обласної громадської організації «Культурний капітал», що займається літературним менеджментом і має на меті повернення Чернівців на культурну мапу Європи. З 2012 року позиціонує себе як Міжнародна літературна корпорація, у структуру якої входять: Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ (проходить на початку вересня у місті Чернівці), Міжнародна резиденція для поетів та перекладачів поезії, книжкові проекти, а також Paul Celan Literaturzentrum.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Полтава мережа менеджмент
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі