Якщо ви замовляєте сайт у нас, будьте готові до того, що життя вашої компанії зміниться. Звільніть телефони - вам будуть дзвонити, запасіться товаром - його будуть розкуповувати, підготуйте своїх співробітників - число клієнтів збільшиться. Ми робимо роботу не добре, а дуже добре. Цьому є просте пояснення: у компанії принциповий підхід до справи - сайт повинен справлятися зі своїми завданнями, адже це інструмент для бізнесу.

Ми є інтернет-агентством повного циклу. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібно розробити інтернет-проект будь-якої складності. Оптимізувати і просунути сайт на перші позиції в пошукових системах. Перше, що запропонуємо, це розробка сайтів Луцьк за 5 днів. Саме вдалий інтернет-сайт зможе підняти бізнес в інтернеті за лічені тижні. Після його створення, ми запропонуємо просування сайту його оптимізацію SEO та рекламу в соціальних мережах.

Спрямованість на результат. Ми розуміємо, що сайт - це вкладення грошей, і воно повинно окупитися. Тому всі наші розробники, дизайнери і менеджери прагнуть вирішувати задачу клієнта і створюють сайти, які збільшують обсяги продажів, залучають партнерів, формують імідж компанії, тобто роблять все, що необхідно їх власникам. Клієнти отримують ефективні інтернет-ресурси. Ретельне проектування. Ми приділяємо особливу увагу проектуванню, це дозволяє нашим клієнтам в майбутньому легко розширювати свої сайти, не переробляючи їх.

Що ми можемо зробити для вас?

Ми можемо для вас створити сайти, які будуть допомагати продавати послугу або продукт, на яких буде зручно підбирати товар або послугу, дізнаватися всі умови його придбання і буде можливість переконатися в компетентності даного продавця. А такі сайти найбільше задовольняють потреби всіх потенційних клієнтів.

Також ми наведемо на ваш сайт нових відвідувачів, які вже спочатку зацікавлені в тій продукції або послугах, які представлені будуть у вас на сайті. Ми це робимо, використовуючи пошукове просування, різні рекламні Інтернет-кампанії, і за допомогою контекстної реклами.

Крім цього, ми готові проаналізувати вже готовий сайт. Якщо він виявиться незручним, ми його підправимо, якщо він зручний, то розвинемо, щоб ще більшу кількість відвідувачів стало вашими постійними покупцями. Приміром, оновлений нами сайт з пошуку роботи після повної модернізації дуже істотно збільшив базу нових вакансій для своїх гостей і користувачів протягом усього трьох місяців.

Причини, чому наші сайти добре продають

Ми створюємо свої сайти так, що активні продажі у наших нових клієнтів гарантовано виростають. Розроблені нами сайти максимально зручні для всіх відвідувачів, так як ми попередньо з'ясовуємо інтереси потенційних покупців, також проектуємо такі рішення, які швидко проводять замовника від первісної презентації до перших продажів і дзвінків потенційних покупців в офіс компанії. Успіх після створення сайтів Луцьк прийде після його просування, розкрутки та націленості на гарну конверсію. Оскільки запрограмовані скрипти продаж на сайті, це лише частину великого інтернет-проекту.

Сайти, виготовлені нами, максимально зрозумілі. Ми завжди використовуємо тільки те, що буде працювати для продажу вашого товару або послуги, і більше не додаємо нічого зайвого.

Також вони максимально адаптовані для пошукачів і готові для того, щоб їх виводили на перші позиції в пошуку Яндекс, Google.

Наші сайти підстроєні під інтереси цільової аудиторії. Всі сервіси можуть бути відмінно модернізовані, а їх можливості без проблем можна буде розширити в будь-який час, коли виникне така необхідність.