В Полтавському «УКРОПі» прокоментували арешт Геннадія Корбана

Події пов’язані з арештом голови партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП» Геннадія Корбана наразі на слуху практично у всіх регіонах.

Нагадаємо, Геннадія Корбана затримали правоохоронці 31 жовтня Генеральна прокуратура України оголосила  Корбану про підозру у створенні злочинного угруповання. Сьогодні у Чернігові має відбутися судове слухання у даній справі, на якому буде обрано запобіжну міру заходу для підозрюваного.

Ми звернулися до голови обласної організації партії «Українське об'єднання патріотів — УКРОП» Солов’я Сергія Андрійовича з проханням прокоментувати дану подію. «Однозначно, я це оцінюю як політичні репресії. Це нервова реакція на успіх нашої партії на місцевих виборах. І дійсно, мабуть, кожному з бізнесменів можна задати якісь питання. Але якщо ці питання є до Геннадія Олеговича, то спочатку потрібно задати питання тим, хто був «стовпом» режиму Януковича, а не тим, хто захищав Україну у найважчі часи. Це моя така особиста думка і вона абсолютно збігається з позицією партії», - наголосив Сергій Соловей.

За словами Сергія Андрійовича, наразі даних про тиск на місцеві осередки партії немає: «Мені принаймі про такі випадки невідомо, але певні сигнали від людей на місцях, зокрема в Кременчуцькому районі. Але поки що неготовий це коментувати».

Полтава Корбан арешт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі