Мешканці одного з полтавських міст звернулися до Президента з петицією про визнання виборів недійсними

На сайті Президента України Петра Порошенка з’явилася петиція під номером  №22/016379-еп. про визнання виборів мера у місті Кременчук недійсними.

Петиція була подана 26 жовтня Боздуган Денисом Вадимовичем. Ініціатор подання петиції наголошує, що деякі підприємства не відпустили своїх працівників на голосування 25 жовтня, тому вибір зробили представники старшого покоління.

У тексті петиції йдеться: «Багато підприємств, магазинів, тощо, не пускали своїх працівників на вибори. серед них наприклад мережа «МАРКЕТОПТ», а працює там в своїй більшості МОЛОДЬ яка хоче іншого майбутнього, а владу обрали знов пенсіонери, тому я вважаю вибори у нашому місті треба скасовувати!!!»

Нагадаємо, вибори у Кременчуці відбудуться у два тури. До нього вийшли два кандидати: Малецький Віталій Олексійович, представник партії «УКРОП» та нинішній очільник міста Калашник Віктор Васильович від БПП «Солідарність».

Чи потрапить дана петиція на розгляд до Петра Порошенка наразі невідомо. Станом на сьогодні її підтримали лише 13 українців. Потрібно зібрати 25 тисяч.

Нагадаємо, Президенту України подали електронну петицію про недовіру губернатору Полтавщини.

 

Полтавщина Кременчук петиція Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі