Полтавська малеча долучилася до майстер-класу від «Команди молоді»

Не дивлячись на те, що холод дістався до Сонячного парку, майстер-класи для малечі продовжуються, але цього разу вже у тепленькому ТРЦ «Київ». 31 жовтня хелоуінські жахи художниця Рибалка Юлія в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» розбавила яскравими осінніми барвами, створюючи разом з малечею чудові аплікації із листя.

Діти із задоволенням робили левів, сов, рибок та ін. Роботи виходили дуже гарними та творчими. Батьки та їхні чада з радістю відвідали захід та було приємно бачити вже знайомі обличчя:

- Ми не раз відвідували майстер-класи у Сонячному парку, нам дуже сподобалося, тому вирішили прийти й сюди, такі речі дуже корисні, для розвитку дітей» - зазначила мама Даринки.

Як завжди все завершилося аква-гримом, в якому досить дивно поєдналися різнокольорові сердечки на ручках, та черепи в дусі Хелоуіну. Проте дітям дуже сподобалося, про що свідчили їхні посмішки та сяючі оченята.

cLK_n8Tru_E (1)
cLK_n8Tru_E (1)

Організатори ГО «КОМАНДА МОЛОДІ» висловлюють слова вдячності усім, хто відвідав захід та бажають творчих успіхів усім своїм маленьким друзям! І раді запросити всіх на наступні майстер класи від  команди, щоб разом збагатитися зарядом позитиву та натхнення, а найголовніше - допомогти втілити таланти найменших полтавців у життя. Бо КОЖНА ДИТИНА – МАЙБУТНЄ КРАЇНИ і повинна мати можливість для самореалізації та розвитку.

Ezn46cmqJPI (1) gjw20F_pps0 (1)

Прес-служба ГО «КОМАНДА МОЛОДІ»

Полтава майстер-клас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі