До уваги полтавцям: як не потрапити на «гачок» інтернет шахраїв

В останні часи в Полтаві, як і в усій Україні, значно почастішали випадки інтернет-шахрайств. Найчастіше «чистять» банківські картки продавців, які розміщують оголошення на спеціалізованих сайтах.

Шахраї телефонують за оголошенням та отримують дані про банківську картку, щоб переказати кошти. Після того, як шахраї дізналися номер карти, за номером телефонує невідома особа, яка представляється співробітником банку. Псевдо-банкір заявив, що карту власника намагаються зламати і їй потрібно підійти до банкомату і провести певну операцію. Як тільки власник карти виконав інструкцію «співробітника банку», з рахунку знімається 1200 гривень.

У міліції зазначають, працює також і інша схема шахрайства в інтернеті – шахраї просять передоплату за товар і "пропадають".

"Потерпілий зателефонував невідомому на вказаний в оголошенні номер і домовився про покупку міні-трактора. Після чого в якості передплати через термінал перерахував 7400 гривень, але до теперішнього часу товару не отримав", – повідомляють у міліції.

Також читайте: Полтавка хотіла повернути загубленого пса, але ледь не стала жертвою шахраїв

Сегодня
шахрай крадіжка інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі