На яких водоймах Полтавщини заборонено рибачити до кінця зимового періоду

Із метою забезпечення охорони зимуючої риби  з 1 листопада 2015 року до закінчення зимового періоду забороняється лов риби на зимувальних ямах.

Відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання  рибальства у Полтавській області затверджено перелік зимувальних  ям, місць зимівлі риби на осінньо-зимовий період 2015-2016р. на території підконтрольній Полтаварибоохорона:

- район залізничного мосту Кременчук- Крюків між старими та новими мостами, площа 6 га;

- акваторія між о.Шаламай і о.Стрелечний, площа 2 га;

- гирло р.Псьол, площа 4 га;

- р.Псьол на акваторії між залізничним та автомобільним мостами, площа 1,5 га;

- акваторія в районі дельти р.Орель від початку Орільської дамби до каналу Дніпро-Донбас, 1 км вглиб водосховища, площа 375 га;

- район о. Вишняки від 29 - го буя по старом руслу р. Дніпро на схід ходу на с. Орлик, заворот на південь вздовж урочища «Крамарево» до форвату між буями №21 і № 23.

- р. Ворскла – акваторія в межах м. Полтави, від автодорожнього мосту автошляху Київ – Харків на залізничній станції «Полтава – Півднева» до Полтавської обласної станції, площа 3 га.

До громадян та органів, які здійснюють рибальство в межах зимувальних ям, будуть застосовані санкції, передбачені чинним законодавством (в т. ч. кримінальна відповідальність).

Полтаварибоохорона користуючись нагодою просить громадськість допомоги у виявленні незаконних фактів лову водних біоресурсів та про всі випадки незаконного вилову повідомляти на телефон гарячої лінії в робочий час з понеділка по п’ятницю з 8.00до 16.30 за номером телефону (05366)3 8291.

риболовля водойми зима
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі