Нардеп з Полтавщини відповів на інформацію про свій можливий арешт

Сергій Каплін не боїться тюрми та переслідувань, та готовий потроїти зусилля на боротьбу з владою.

Вчора, 31 жовтня, був арештований голова партії «УКРОП» Геннадій Корбан. Відомий український журналіст Юрій Кот на своїй сторінці у Facebook висловив думку, що наступними будуть заарештовані Олег Ляшко та Сергій Каплін.

Нардеп з Полтавщини Сергій Каплін заявив, що не боїться тюрми та переслідувань. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Народ ненавидить політиків. Ще тільки народжуються лідери і партії нового часу, лідери і партії за яких вставатимуть люди. Одну таку ви знаєте - тому я не боюсь тюрми і переслідувань. Я готовий потроювати боротьбу. Моя позиція така: вибірковість неприпустима, олігархів ми зобов'язані знищувати, державу перезаснувати. Особисто мені достатньо було б 6 днів аби знищити олігархічний режим, знищити до тла. І почати нову Україну і Державу», - написав Каплін.

За словами Корбана, його звинувачують в трьох злочинах: крадіжка грошей з Фонду оборони країни, викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика та викрадення секретаря Дніпропетровської міськради Олександра Величка.

Нагадаємо, Сергій Каплін організував в Києві «Тарифний майдан», мета якого – зниження тарифів.

Каплін Корбан арешт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі