Порошенко звільнив начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області

Президент України Петро Порошенко підписав указ №617/2015 від 31 жовтня 2015 року про звільнення О.Кривича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Замість нього, було призначено Рахівського Юрія Васильовича.

Про нового очільника СБУ у Полтавській області вдалося знайти таку інформацію: Юрій Рахівський народився на Закарпатті у 1965 році. В органах внутрішніх справ працює з 1986 року, після закінчення спеціальної середньої школи міліції та юридичного факультету Ужгородського національного університету. У1997 став начальником відділу карного розшуку. У З 2005 до 2007 року Юрій Рахівський очолював УМВС України у Закарпатській області. Згодом очолював Львівська та Закарпатську СБУ. Після цього працював у Івано-Франківстькій області.

На офіційному сайті Верховної Ради України зазначено, що Рахівський Юрій Васильович є помічником-консультантом народного депутата України Юрія Луценка.

Порошенко зробив кадрові заміни в регіональних управліннях служби безпеки України в декількох областях: Кіровоградській, Рівненській, Черкаській, Київській, Миколаївській та Полтавській областях.

 

СБУ Полтавщина Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі