• Головна
  • Прокурор Полтавщини проінспектував виправні колонії
14:05, 16 грудня 2011 р.

Прокурор Полтавщини проінспектував виправні колонії

Прокурор Полтавської області Андрій Миронов відвідав три колонії Полтавщини

Зокрема, прокурор побував у Крюківській виправній колонії (№ 29), Божковській виправній колонії (№ 16) та Надержинщинській виправній колонії (№ 65), де провів прийом засуджених з особистих питань та за їх заявами. Андрія Миронова супроводжував перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України області Петро Тітовець. Про це повідомила прес-секретар управління ДПтСУ в Полтавській області Алла Торяник.

Перш за все, Андрій Миронов звернув увагу на дотримання законів в установах виконання покарань, особисто переглянув журнал прийому медичної частини.

Цікавило обласного прокурора також питання про взаємодію з органами внутрішніх справ, яким чином відслідковується подальший шлях засудженого, який звільнився з місць позбавлення волі.

Начальник Божковської виправної колонії Ігор Фефілов розповів, що із усіх засуджених, що відбувають покарання, більше 300 не мають середньої освіти. Вони навчаються у школі, а також здобувають робітничу професію у професійно-технічному училищі, що діють при установі.

— А із задоволенням ходять у школу? — запитав Андрій Миронов.

— Звичайно не всі, — відповів Ігор Фефілов, — деякі потребують контролю. А от у ПТУ ситуація зовсім інша. Вони розуміють, що рано чи пізно звільняться, а на волі потрібно буде влаштовуватися на роботу. В установі засуджені мають змогу отримати професію за такими спеціальностями: слюсар механоскладальних робіт, столяр-будівельник, електрогазозварник, електромонтер та інші.

ПТУ діє і при Надержинщинській ВК. Тут готують швачок, мулярів, штукатурів, кухарів, адже це жіноча колонія. Андрію Миронову сподобалася тут молитовна кімната, де всі ікони написані однією із засуджених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...