Полтавська міліція зареєструвала заяву кандидата в мери Полтави, щодо підкупу виборців

Кандидат на посаду міського голови Полтави Василь Ковальчук написав заяву в міліцію про підкуп виборців під час голосування збоку міського голови Олександра Мамая.

Як повідомляє прес-служба УМВС Полтавщини, 28 жовтня мешканець обласного центру повідомив, що у місті Полтава посадова особа начебто надала незаконну вказівку ряду керівникам місцевих навчальних закладів, шляхом використання незаконних технологій, фальсифікувати результати голосування на ДВК, котрі знаходились у їх приміщеннях. Міліція ретельно перевіряє надану чоловіком інформацію.

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками частини 4 статті 157 Кримінального кодексу України (Перешкоджання здійсненню виборчого права). Розпочате слідство.

Нагадаємо, що відповідно до санкції цієї частини статті: «втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їх повноважень, установлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії чи комісії з референдуму», -

карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Нагадаємо, також заяву до СБУ та УМВС про підкуп виборців написав й кандидат на посаду міського голови Полтави Лев Жиденко.

Читайте також: В Полтаві підрахували голоси за міського голову: у другому турі Мамай та Матковський

Ковальчук вибори підкуп заява
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі