На Полтавщині була порушена процедура виплати коштів засудженим

Прокуратурою Полтавщини проведено перевірку в Машівській виправній колонії № 9 управління Державної пенітенціарної служби України в області, під час якої виявлено порушення вимог ст. 120 Кримінально-виконавчого кодексу України в частині обов’язкового зарахування засудженим на особистий рахунок, незалежно від усіх відрахувань, не менше  75% нарахованого їм місячного заробітку.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних  провадженнях  та  інших  заходів  примусового характеру прокуратури області Юрій Дупак.

«Було перевірено бухгалтерські документи щодо 158 засуджених, з них працюють 136 осіб, права яких відтепер поновлені. А на усунення виявлених порушень та недопущення їх у майбутньому начальнику Машівської виправної установи внесено вказівку», - зазначив Юрій Дупак.

Прокурор роз’яснив, що кошти із заробітку працівники установи повинні були спочатку зараховувати на особисті рахунки засуджених, а тільки потім відшкодовувати комунально-побутові та інші надані послуги.

У свою чергу прокурор області Сергій Попов акцентував увагу прокурорів міст та районів, де знаходяться установи виконання покарань, на посилення нагляду за додержанням законів щодо оплати праці засуджених.

Прокуратура Полтавської області
колонія зарплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі