• Головна
  • Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО)
17:00, 15 грудня 2011 р.

Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО)

Сьогодні у приміщенні УМВС у Полтавській області нагороджували трьох кращих дільничних із трьох областей – Харківської, Сумської та Полтавської.

Для цього завітали представники «Української федерації професіоналів безпеки», які рівно рік тому й придумали акцію «Наш Аніскін», що покликана стати відліком виміру для зміни громадської думки на користь охоронців порядку. Чому Аніскін, і хто це? «В дитинстві кожного із нас були образи, герої, через яких ми відкривали ті чи ті світи, - розповів президент «Української федерації професіоналів» Сергій Шабовта. -  Гадаю, що слово «міліціонер» увійшло в наше дитяче світосприйнятті завдяки відомому «Дяді Стьопі». Потім йшли роки і радянський кінематограф дарував глядачам «Петровку,38», «Огарьова,6», «Чорного принца» тощо. Проте серед всього особливе місце посідала кіноепопея про дільничного Аніскіна - міліціонера з глибинки, якого зіграв свого часу Михайло Жаров. Це образ міліціонера, на диво народного, здатного відвести будь-яке лихо. Саме тому за приклад ми символічно взяли  його».

За словами організаторів, саме  завдяки таким героям, як Аніскін, раніше любили міліцію, допомагали їй, і вона мала неабиякий авторитет. Сьогодні ж, через безліч різних факторів, це втрачено і всі зусилля слід направити на відродження авторитету міліції, переконані організатори.

Подібну акцію вже провели в 6-ти областях України.В урочистій атмосфері сьогодні нагородили в Полтаві трьох «Аніскіних» - підполковника міліції  Сергія Яковенка (селище Котельва Полтавської області), підполковника Дмитра Максимюка  ( Харківська область), та майора Юрія Сергієнка (Сумська область).

Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО), фото-1

Сергій Яковенко

Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО), фото-2
Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО), фото-3
Дільничний Яковенко із Котельви став кращим «Аніскіним» на Полтавщині (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...