У Полтаві безхатьки заполонили вокзали (ФОТО)

У лютому 2015 року Верховна Рада України проголосувала за розформування трьох підрозділів міліції: УБОЗ, транспортну та ветеринарну міліцію.

Зокрема, у Полтавській області був розформований лінійний відділ, який забезпечував супровід пасажирських та примiських поїздів, а також охорона громадського порядку на чотирьох станцiях: Полтава-Пiвденна, Полтава-Київська, Миргород та Ромодан.

Залізничні вокзали, які раніше патрулював лінійний відділ, тепер охороняють працівники міської міліції. Залізничні станції району охоронятимуть правоохоронці, у зоні патрулювання яких знаходиться та територія.

Проте, мешканці Полтави останнім часом почали все більше нарікати на те, що на двох залізничних вокзалах Полтави – Київському та Південному почастішали випадки хуліганства та пиятики, а безхатьки «переїхали» жити до залів очікування, а дехто навіть влаштовує там «банкети» з алкоголем та нецензурною лайкою.

Такі переміни мешканці Полтави пов’язують саме з реформування у лавах УМВС. «Я дуже часто їжджу з Південного вокзалу. Останнім часом в залі очікування просто неможливо знаходитися, сморід, матюки…», - бідкається полтавка Олена.

У Полтаві безхатьки заполонили вокзали (ФОТО), фото-1

 IMG_20151027_055641

За коментарем ми звернулися до речника Полтавської міліції Юрія Сулаєва. «У разі виявлення правопорушення необхідно телефонувати за номером «102». Громадяни повинні звертатися і заявляти про правопорушення чи посягання на права та свободи людини», - наголосив Сулаєв.

Полтава безхатьки міліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі