Стало відомо, хто лідирує у виборчих перегонах у Полтаві

На даний момент територіальні виборчі комісії у Полтаві продовжують підраховувати результати з дільниць.

Про остаточні результати, поки що, рано говорити, але за попередніми даними з ТВК трьох районів Полтави лідирують нинішній міський очільник Полтави Олександр Мамай та колишній мер Андрій Матковський.

Як повідомляє видання «Коло», у Київському районі Полтави лідирує Андрій Матковський, йому поступається з невеликою різницею голосів Олександр Мамай. Замикає трійку лідерів Олександр Удовіченко.

В Октябрському районі більшість голосів, за попередніми підрахунками, отримав Мамай, друге та третє місця відповідно посіли Матковський і Бублик.

Схожа ситуація в Ленінському районі. На даному етапі, місця розподілилися таким чином між кандидатами: Мамай, Матковський, Удовіченко, Бублик, Шамота.

Всього у голосуванні у Полтаві взяли участь лише 46% виборців. Найменшу явку в місті показав Київський район – 45,2%. В Ленінському районі прийшло 47,3%, в Октябрському – 46,9%. Загалом в Полтаві прийшло лише 46,46% виборців.

Наразі це лише попередні результати і лідери можуть змінитися, проте вже практично вирішено, що жодному з кандидатів не вдалося перемогти у першому турі. Другий тур виборів відбудеться 15 листопада.

Нагадаємо, «Солідарність» заявила про перемогу Матковського на виборах у Полтаві.

Полтава вибори кандидати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі