Полтавський репер анонсував вихід нового альбому

Репер з Полтави Артем Лоїк анонсував вихід нового альбому вже цієї осені. Платівка носитиме красномовну назву "Зуби".

Всього на рахунку репера два альбоми, останній з яких був випущений навесні 2014 року. Тому поява нової збірки репера є довгоочікуваною для його шанувальників. Наразі відомо, що до альбому війдуть такі треки як "Зубы", "Встать", "Подними свой зад", "Стена". Почують фанати репера і пісню присвячену синові.

Нагадаємо, Артем Лоїк став популярним після участі у талант-шоу "Україна має талант" та "Х-Фактор". Більшість своїх пісень Артем присвячує репу, як абсолютно незвичайному музичному стилю. Також темою пісень Лоїка часто стає рідна Україна (у більшості випадків в якості опису політичної ганьби корупційного уряду).

Сам же стиль пісень Лоїка неймовірно схожий з піснями "короля хіп-хопу" Емінема. Прекрасна дикція допомагає Артему читати реп швидко і виразно. Також в його піснях переважає агресивний стиль читання (підвищення голосу і іноді навіть перехід на крик). Але, на відміну від свого американського кумира, Лоїк категорично проти використання ненормативної лексики в реп і хіп-хоп піснях.

Читайте також Полтавский репер Артем Лоик випустил книгу

Полтава репер альбом Лоїк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі