Полтавська «Солідарність» заявила, що серйозних порушень під час голосування не було

Андрій Пісоцький,  керівник Полтавського обласного виборчого штабу партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» під час конференції, яка відбулася після завершення голосування та закриття дільниць заявив, що системних порушень під час голосування виявлено не було, йдеться на сайті БПП.

«Звісно, не все відбувалося гладко, і це природно, адже процес новий і надзвичайно складний – вибори відбувалися за абсолютно іншими правилами, аніж до цього. Утім, не обійшлося і без старих схем: скажімо, у Кременчуці на нафтопереробному заводі керівництво фіксувало, як голосують підлеглі. Працівники навіть скаржилися, що на них тиснуть. У Полтаві ж членам виборчої комісії від партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» на телефон приходили погрози, машини кандидатів блокували на вулицях. На деяких дільницях намагались винести бюлетені. Міліція вчасно реагує на порушення, і вже відкрито декілька проваджень. Системних же порушень у обласному центрі немає», – розповів Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, вчора з'явилася інформація про можливий підкуп зі сторони прихильників кандидата в мери Полтави Андрія Матковського, який є представником "Солідарності".

Читайте також «Солідарність» заявила про перемогу Матковського на виборах у Полтаві.

Полтава БПП голосування порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі