В Полтаві під виглядом громадського референдуму проводили незаконну агітацію

25 жовтня у Полтаві одночасно з виборами проходив перший «Місцевий громадянський референдум». За словами волонтерів громадської організації «Інститут демократичного суспільства», тема референдуму стосувалася питань життєдіяльності міста.

Біля кожної виборчої дільниці був розташований пункт опитування громадянської думки, де полтавців прохають відповісти на два запитання. Результати референдуму мають відобразити думку громади щодо мораторію на забудову в історичній частині міста та передачу КП «Полтаватеплоенерго» в міську власність.

Проте, виявилося, що представники громадянського референдуму, що розташувалися на вході до виборчої дільниці №531254 (вул. Калініна, 18), порушують законодавство. Фактом непрямої агітації спостерігачі назвали те, що волонтери референдуму мали бейджі з ім'ям і прізвищем одного з кандидатів на пост міського голови Олега Слизько (політична партія “Республіка”), це ж було зафіксовано й у їхніх документах. Спостерігачі виборчої дільниці склали щодо цього факту акт. Представники ж ГО «Інститут демократичного суспільства» невдовзі після цього покинули дільницю.

 

ОПОРА
вибори агітація Слизько
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі