Як стартували вибори в Полтаві (ВІДЕО)

Зранку 25 жовтня журналісти Громадського ТБ. Полтава побували на кількох виборчих дільницях та поглянули на те, як проходить волевиявлення громадян.

О восьмій ранку на дільницях доволі людно, біля деяких з них вишикувалися черги.

Як стартували вибори в Полтаві (ВІДЕО), фото-1

 «Виганяйте всіх! У приміщенні мають право знаходитись тільки три виборці! У залі шумно, невозможно работать», – кричить член виборчої комісії.

«Та я тоді й голосувать не буду», – обурюється одна пані та прямує на вулицю.

Як стартували вибори в Полтаві (ВІДЕО), фото-2

Правда, вже за мить, побачивши журналістів, жіночка з комісії вибачається та перепрошує: «Все буде добре, не хвилюйтеся. Зараз все буде добре. Все зараз вирішимо».

Тим часом з черги хтось вигукує:

«Організуйте нормально роботу! Щоразу черги! Працюйте швидше!». На дільниці штовханина, виборці поспішають вскочити до кабінки без черги.

Як стартували вибори в Полтаві (ВІДЕО), фото-3

Біля іншої дільниці у торці будинку протягом 20 хвилин топчуться якісь люди. На спроби дізнатися, що вони тут роблять, відповідають: «Не ваше діло», «А хто ви такі вообще?». Одна жінка пояснює, що чекає на свою дочку з роботи – хоче з нию разом проголосувати. Інша, почувши ці слова, теж приєднується:

«Я дитину свою чекаю».

Обидвы чекають на дітей з роботи в неділю близько дев’ятої ранку…  Дивно.

Помічаємо просто на будинку, де проходять вибори, політичну рекламу одного з кандидатів на посаду міського голови, яку мали прибрати ще в п’ятницю.

Поблизу дільниці по вул. Пролетарській зустрічаємо чоловіка літнього віку:

«Ось дивіться, – протягує паспорт, де значиться дата народження 25 жовтня 1931 року, – Так співпало, що вибори в день народження. Я проголосував найперший! Думаю, це треба освітить», – посміхається чоловік.

Але взяти коментар на камеру не встигаємо – телефонують щодо порушень на виборчій дільниці по вул. Красіна. Там затримали чоловіка з 10 тис. грн, якого підозрюють в підкупі виборців.  Маємо бігти. Далі буде… 

Гомадське ТБ. Полтава
Полтава вибори дільниці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі