Шишаки стали гарячою точкою у виборчому процесі на Полтавщині

Шишацький район став "гарячою точкою" на мапі виборчих дільниць на Полтавщині.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА продовжує фіксувати порушення у Шишацькому районі на ДВК 530967, де зранку відбулось ранкове засідання без протоколу. Протягом усього часу голова комісії скаржиться на роботу ОПОРИ, адже за її словами люди, котрі прийшли голосувати без документа, що засвідчує особу не можуть отримати через спостерігача свої бюлетні.

До координатора Громадянської мережі ОПОРА звернулась голова комісії зі скаргою, що спостерігач комісії склав акт порушення, згідно своїх спостережень, а саме про відсутність ранкового протоколу.

- Я розумію, що ви законодавче підковані, але ж ви розумієте ми всі люди, - саме так виправдовувалась голова комісії.

Після цього вона почала скаржитись, що спостерігач Громадянської мережі ОПОРА слідкує занадто ретельно, тому виборці, котрі прийшли без паспорту не можуть проголосувати. У присутності спостерігача ніхто бюлетнів не відає, хоча це обурює членів комісії та виборців.

ОПОРА зазначає, що згідно частини 1,2 пункту 2 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори” “Громадяни України, які мають право голосу на відповідних місцевих виборах, є виборцями: документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:

1) паспорт громадянина України;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)

ОПОРА
Полтава Шишаки вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі