На Полтавщині правоохоронці спіймали своїх колег на хабарі

Старший оперуповноваженого карного розшуку та слідчий одного з міськвідділів міліції області вимагали хабар у розмірі 5 тисяч гривень за  не притягнення до кримінальної відповідальності місцевого мешканця.

Як повідомили в УМВС, близько 16-ої години 23-го жовтня працівниками внутрішньої безпеки УМВС спільно з прокуратурою та Службою безпеки України в Полтавській області затримано старшого оперуповноваженого карного розшуку та слідчого одного з міськвідділів міліції області за отримання неправомірної вигоди.

Міліціонери отримали гроші у сумі 5 тисяч гривень за не притягнення до кримінальної відповідальності місцевого мешканця.

Як повідомив з цього приводу начальник міліції Полтавщини Олег Бех:

- Ми й надалі очищатимемо відомство від тих, хто паплюжить гідність правоохоронця. Всіх, хто вчинятиме корупційні чи інші правопорушення, буде притягнуто до юридичної відповідальності. Не допоможуть ні статус, ні погони, ні заслуги. А громадян закликаємо не боятися та активно інформувати УМВС Полтавщини про правопорушення, що вчиняють посадові особи на місцях. Реагування буде миттєве й адекватне. Закон має бути один для всіх.

Полтавщина хабар правоохоронець
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі