ХКДП в 2015 році збереже рівень продажу продукції на рівні минулорічних показників - директор комбінату

Хорольський комбінат дитячих продуктів (ХКДП) в 2015 році планує вийти на показники 2014 року, не дивлячись на втрату ринків збуту в Криму та в деяких районах Донецької та Луганської областей у зв'язку з проведенням АТО. Про це повідомив директор ХКДП Віталій Ільницький. 

Основним видом економічної діяльності ПАТ «Хорольський МКК ДП», є виробництво сухих молочних продуктів для дитячого харчування.

Зы слів керівника комбінату, станом за 9 місяців 2015 року ХКДП реалізував, а відповідно і виготовив 3,415 тис. тонн сухих молочних продуктів для дитячого харчування. Це на 51,2 тонн більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Враховуючи той факт, що відсутня можливість здійснювати регулярні постачання дитячого харчування на тимчасово окуповані території Луганської та Донецької обл. і також в АР Крим, комбінат не лише зберіг, але і збільшив свою частку на ринку дитячого харчування (замінників грудного молока) до 53%.

З березня 2014 року комбінат почав випускати бутильовану воду для дитячого харчування. У 2014 році реалізація води склала 1,964 тонн, а за 9 місяців 2015 року 2,679 тонн.

Директор ХКДП Віталій Ільницький вважає, що за підсумками 2015 року підприємство вийде на запланований рівень рентабельності.

«Не дивлячись на втрату деяких внутрішніх ринків збуту, зокрема Криму і частини районів Донецької та Луганської областей, підприємство демонструє дуже хороші показники. Зважаючи на складну ситуацію в країні, в 2015 році ми плануємо зберегти обсяги виробництва », - говорить Ільницький.

Лідерами з реалізації ХКДП в 2014-2015 рр. залишаються сухі дитячі суміші і дитяча питна вода.

Хорольський комбінат дитячих продуктів заснований в 1972 році. Він є єдиним виробником дитячого і спеціального харчування на території України. Виробництво продукції Хорольського МККДП розміщено в екологічно чистому районі Полтавської області, оснащене технологічним обладнанням провідних європейських фірм-виробників. Основною продукцією комбінату є сухі дитячі суміші і дитяча питна вода.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі