На Полтавщині бюлетені надрукували з помилками (ФОТО)

Через помилку, у Полтаві доводиться передруковувати величезну кількість бюлетенів.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксувала на стенді офіційних матеріалів Полтавської виборчої комісії зрарок виборчого бюлетню з надрукованою помилкою.

Так, замість Полтавської міської організації політичної партії "Совість України" у бюлетені зазначено: Полтавська ОБЛАСНА організація партії. У комісії говорять, що вже помітили помилку, подякували за сигнали і роблять усе можливе, щоб встигнути передрукувати бюлетені до дня голосування.

POltava_Buletni z pomilkoyu
POltava_Buletni z pomilkoyu

ОПОРА зв'язалась з секретарем міської виборчої комісії Людмилою Беберіною з метою уточнити кількість вилучених бюлетнів, а також з проханням отримати коментар з приводу нових бюлетнів. Натомість секретар міської виборчої комісії відмовилась надавати будь яку інформацію. Спочатку вона запевняла, що знаходиться у незручному місці і у неї немає можливості спілкуватись. Та після п'ятихвилинного заперечення надавати будь яку інформацію, особа, яка вочевидь знаходилась біля Людмили Беберіни у той час поруч, порадила їй не надавати коментар по телефону, чим і завершила розмову секретар міської виборчої комісії.

Зараз ОПОРА намагається виявити кількість вилучених бюлетнів та дізнатись про строки друку нових. Зазначимо, що відповідно до даних державного реєстру виборців полтавською міською виборчою комісією було передано до трьох районних ТВК (Ленінської, Київської та Октябрьскої)– 237003 виборчих бюлетню. 

ОПОРА
Полтава помилка бюлетень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі