Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали

У приміщенні Полтавського міського центру позашкільної освіти, що у мікрорайоні Левада, відбувся юнацький турнір з вільної боротьби. Змагання присвятили відкриттю нової спортивної зали – раніше вона не вміщала всіх бажаючих, але, завдяки команді «Рідне місто» була капітально реконструйована та дооснащена інвентарем.

—    До цього всі змагання ми проводили в орендованих  приміщеннях, — наголосив член команди «Рідне місто» Максим Венгровський. — Тепер маємо свою спортивну залу, де кожен може безкоштовно і необмежено займатися спортом, тренуватися і проводити змагання. 

Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали (фото) - фото 1
Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали (фото) - фото 1

На відкриття змагань запросили голову обласного відділення Національного олімпійського комітету, кандидата на посаду Полтавського міського голови Олександра Удовіченка.

 Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали (фото) - фото 2

—    Наша команда, крок за кроком, створює можливість для виховання здорового і фізично розвинутого молодого покоління, — зазначив він, звертаючись до учасників турніру. - Бажаю вам успіхів і перемог, займайтеся спортом, і я розраховую, що колись ви гідно представите Полтавщину на чергових Олімпійських іграх.

Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали (фото) - фото 3 Команда «Рідне місто» здійснила реконструкцію спортивної зали (фото) - фото 3

 

Олег Щука

Полтава Удовіченко кандидат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі