У Полтаві 94-річна жінка оголосила голодування через відсутність води

Більше місяця тому у будинку номер 51 по вулиці Жовтневій зникла вода і перестала працювати каналізація. Увесь цей час люди виживають у стані комунальної катастрофи. Тягають відрами воду із сусідніх будинків. Але в них вже урвався терпець, йдеться у сюжеті журналістів ІРТ.

Відсутність води та каналізації особливо позначилися на стані здоров’я Варвари ШейкО. 94-річна мешканка прикута до ліжка та не може самостійно себе обслуговувати. Її доглядальниця не витримала важких побутових умов. Зневірившись, Варвара Костянтинівна зважилася на відчайдушний вчинок.

"Объявила голодовку, потому что сиделка у меня была, уже ушла, такое положение с водой, ни в туалет сходить, и промыться, и она ушла, спасибо, соседи -то один зайдёт, то другой, отак поддерживают меня. Так что я решила объявить голодовку, ну какой мой выход остаётся", - розповідає жінка.

Журналістам ІРТ взяти коментар у прес-службі міськради не вдалося. Те ж саме і в управлінні житлово-комунального господарства через хронічну відсутність керівницва.

Полтава вода голодування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі