Полтавка презентувала книгу, присвячену загиблому в зоні АТО сину

20 жовтня о 16.00 в літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібіліотеки імені Котляревського пройшла презентація книги Наталії Василівни Чепіги, матері трагічно загиблого 17 червня в зоні АТО бійця 24 батальйону територіальної оборони «Айдар» Миколи Чепіги «В память сыну».

Микола Чепіга народився 10 серпня 1977 року в Полтаві. Закінчив в 1991 році середню школу № 21. Після закінчення професійно-технічного училища №3 у 1995 році отримав спеціальність слюсаря по ремонту рухомого складу. Працював у Локомотивному депо у Полтаві. Добровільно пішов служити в 24 батальйон територіальної оборони «Айдар», який з перших днів конфлікту базувався в найбільш «гарячих» точках Донбасу та Луганська.

Полтавка презентувала книгу, присвячену загиблому в зоні АТО сину, фото-1

17 червня 2014 року героїчно загинув. У Миколи залишились дружина і дві доньки.

Дебютна збірка авторки – це спроба матері вгамувати біль від утрати, увічнити пам'ять сина, вкотре наголосити на абсурдності війни, у якій вбивають одне одного нащадки колишніх братів: «И хочется сказать вон тем, другим: «Ведь деды наши вместе воевали, стояли насмерть на войне плечом к плечу, чтоб внуки их не знали войн, печали».

Полтавка презентувала книгу, присвячену загиблому в зоні АТО сину, фото-2

У виданні зібрані поезії різних років: вірші про сім'ю, друзів, переживання страшної трагедії - втрати сина. В ній звучить засудження братовбивчої війни, релігійні мотиви смиренності й надії, спроби знайти розраду в молитві.

Заступник директора з інформаційних технологій Бібліотеки Людмила Миколаївна Власенко привітала авторку з дебютом.

Підтримати Наталію Василівну прийшли друзі, однополчани Миколи Чепіги.

Підсумком заходу було усвідомлення: загиблим героям – вічна пам'ять, а нам, живим, треба свято зберігати мир та працювати на процвітання рідного краю.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ І. П. КОТЛЯРЕВСЬКОГО
Полтава презентація книга АТО Чепіга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі