Міністр юстиції надав близько 20 полтавцям безкоштовних адвокатів

Учора Полтаву з робочим візитом відвідав міністр юстиції Павло Петренко. У рамках візиту столичний гість відвідав Полтавський обласний перинатальний центр, де вручив свідоцтва про народження дітей. Потім спілкувався із переселенцями зі сходу України в приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі.

Після цього в будівлі Полтавської облдержадміністрації Павло Петренко провів прийом громадян разом із головою ОДА Валерієм Головком. Такий прийом в Україні відбувся вперше. Як міністр потім прокоментував представникам ЗМІ, Полтаву для експерименту обрали невипадково, адже голова облдержадміністрації відразу відгукнувся на пропозицію провести такий прийом.

— Не кожен керівник області захотів би публічно, у прямому ефірі, спілкуватися з людьми і давати відповіді в тому числі й на неприємні питання. А такі були, — зауважив Павло Петренко.

Прийом викликав неабиякий ажіотаж — поспілкуватися із міністром юстиції виявили бажання понад півсотні жителів Полтавщини. Майже 20 з них пішли з прийому з контактами безоплатних адвокатів, які працюватимуть у Центрах безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції України. І в Полтавській області також.

— Створення таких центрів у всіх регіонах — це пріоритетний проект, — прокоментував Павло Петренко. —  Після об’єднання територіальних громад такий центр буде створено у кожній громаді, а у великій — декілька. Ми вже подали на розгляд парламенту законопроект, згідно якого на безкоштовну допомогу адвокатів Центрів безоплатної  правової допомоги Міністерства юстиції України можуть претендувати громадяни, які отримують зарплату у розмірі двох прожиткових мінімумів, переселенці та учасники АТО. Зокрема й ті бійці, які ще не отримали статусу учасника бойових дій, бо захист адвокатів їм якраз потрібен, аби цей статус встановити.

Петренко адвокати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі