На Полтавщині у чоловіка виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та наркотики

Шокуючі знахідки виявили правоохоронці Карлівського району під час санкціонованого обшуку у будинку 41-річного чоловіка.

Як повідомили в міліції, під час санкціонованого обшуку в господарстві 41-річного жителя сусіднього району виявили дві радіостанції, гумову палицю, гранату, схожу на Ф1, паперові упаковки з патронами – 29 шт, мілкокаліберні набої – 13 шт., паперовий згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору, зовні схожу на рослину коноплі, та близько сорока промислових товарів, що є речовими доказами по крадіжкам у жителів Карлівського району.

На Полтавщині у чоловіка виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та наркотики (фото) - фото 1
На Полтавщині у чоловіка виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та наркотики (фото) - фото 1

За словами начальника Карлівського райвідділу Валерія Хрипливого, за результатами експертиз виявлені патрони являються бойовими припасами – проміжними військовими патронами, які придатні для стрільби, а граната виявилася ручною осколковою гранатою дистанційної дії, придатною для вибуху.

На Полтавщині у чоловіка виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та наркотики (фото) - фото 2 На Полтавщині у чоловіка виявили цілий арсенал зброї, боєприпасів та наркотики (фото) - фото 2
Полтавщина арсенал зброя наркотики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі