Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла

Скоро усі полтавці отримають «платіжки» за тепло із захмарною цифрою. Причому половина грошей полтавців піде на оплату обігріву повітря надворі, куди тепло виходить крізь неутеплені стіни, вікна, дах. Міська влада традиційно оминає цю важку тему. Тому Лев Жиденко ініціював енергоаудит полтавських будинків.

– Немає жодної програми енергозбереження, жодних заходів з утеплення та збереження тепла. І це у час, коли у Полтаві цю проблему треба негайно порушувати і починати вирішувати, - наголошує Жиденко.

Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла, фото-1

/Лев Жиденко проводить енергоаудит багатоквартирного будинку/

- Непокоїть, що люди спостерігають за підвищенням тарифів і не ставлять жодних питань місцевій владі. Звичайно, вона не може змінити тарифи. Але може значно зменшити суму платежів кожної родини. Для цього потрібно зрозуміти, де відбуваються втрати тепла. На рівні міста утеплювати будинки, ремонтувати дахи і підвали та встановлювати лічильники.
Тому ми почали програму з енергоаудиту полтавських будинків. Її метою є визначення обсягів втрат тепла у багатоквартирних будинках. Протягом місяця полтавці подавали заявки на проведення енергоаудиту за допомогою спеціального обладнання – теполовізору. Він дозволяє визначати, скільки тепла втрачає будинок через стіни, вікна, дах та підвал. Результати енергоаудиту ми задокументуємо, створимо теплові паспорти обстежених будинків на їх підставі змусимо міську владу розпочати утеплення полтавських будинків, - переконаний Лев Жиденко.

Полтава Жиденко енергоаудит будинки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі