Бездротові накладні навушники Marshall Major V пропонують збалансований звук, тривалий час роботи без підзарядки та класичну естетику. Зокрема, вони дозволяють налаштовувати Spotify та елементи керування. Проте й ціна таких пристроїв солідна. Враховуючи те, що гарнітура не має активного шумопоглинання (ANC), в багатьох користувачів виникає питання – А чи варто взагалі купувати цю модель? Можливо, за такою є ціною краще купити, наприклад, навушники Anker Soundcore Space One?

Фахівці магазину гаджетів Avic зробили коротенький огляд Marshall Major V, виходячи з його ви зможете прийняти рішення – бути навушникам у вашому користуванні, чи ні. 

Marshall Major V: класичний дизайн і зручне керування 

Модель, що доступна лише в чорному кольорі, має накладну конструкцію зі злегка округлими амбушюрами, які добре амортизують. Нижня частина накладок і наголів’я мають підкладку зі штучної шкіри, а верхня частина – більш зернисту штучну шкіру. Логотип Маршалл та латунні елементи керування залишаються незмінною частиною дизайну. Навушники кріпляться надійно та зручно, але пам’ятайте, що накладні моделі пропускають більше звуків оточуючого простору, ніж вакуумні.

Внутрішні 40-міліметрові динаміки забезпечують частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц. Навушники підтримують Bluetooth 5.3 і працюють з кодеками AAC, SBC і LC3 . Підтримка блютуз LE Audio дає доступ до функції Auracast.

Ви можете призначити кнопку з логотипом M на лівому навушнику, щоб активувати Spotify, перемикатися між налаштуваннями еквалайзера за замовчуванням та обраними вами, або запускати голосовий помічник. Контролер на правій чашці навушників керує відтворенням і викликами: натискайте його вгору або вниз, щоб відрегулювати гучність, або рухайте вперед / назад для перемикання треків. 

Автономність Marshall Major V 

За оцінками виробників, навушники Маршали можуть працювати понад 100 годин на одному заряді. Це чудовий показник, хоча конкретно автономність ваших пристроїв залежатиме від типової гучності прослуховування. 15-хвилинна зарядка забезпечить приблизно 15 годин бездротового відтворення, а повністю зарядити батарею можна за 3 години. Бездротове заряджання також підтримується, завдяки зарядній котушці в правому навушнику.

Додаток Marshall Major V 

Сумісність із додатком Marshall (доступним для Android та iOS) є одним із найважливіших покращень порівняно з Major IV.

На головному екрані відображається час роботи батареї для навушників, а також постійна панель відтворення, яка показує подробиці про відтворюваний трек. Панель еквалайзера, зокрема, дозволяє:  

  • підсилити низькі / середні / високі частоти;
  • знизити середні частоти;
  • створити власні діапазони звучання між 160 Гц і 6,25 кГц. 

Якщо ви збираєтеся використовувати Spotify, вам потрібно підключити свій обліковий запис до кнопки M, щоб миттєво відтворювати музику або переходити до наступного треку.

Нарешті, ви можете перемикати звукові сигнали сповіщень, регулювати налаштування збереження заряду батареї за допомогою повзунка, налаштовувати час автоматичного вимкнення живлення, завантажувати оновлення мікропрограми та «забути» будь-які пристрої, підключені раніше. 

Marshall Major V – рельєфний регульований звук 

Еквалайзер додатка дозволяє змінювати глибину низьких і високих частот.

На композиціях із інтенсивним вмістом низьких частот, драйвери забезпечують потужну їх глибину. Низькі частоти не спотворюються при високій гучності та залишаються «присутніми» при помірній гучності.

Навушники без проблем відтворюють низькі частоти: Найглибші ноти сабвуфера поєднуються з гуркотом, схожим на сабвуфер, а вокальні партії при цьому звучать чітко. Якщо взяти, наприклад, композиції з барабанами, то звучання інструментів посилене, проте не надто гучне. В голосі виконавців з тембром голосу баритон приємно поєднують низькі, середні насичені та чіткі високі частоти. На оркестрових композиціях Marshall Major V дещо виокремлюють інструменти нижнього регістру, тоді як мідні, струнні та вокал відходять на другий план, проте залишаються яскравими та помітними.

Звук мікрофона навушників Маршал також безпрецедентний – можна зрозуміти кожне слово завдяки високій гучності сигналу та акценту на чіткості голосу. 

Висновок. Marshall Major V – стильні з хорошим звуком 

Навушники виглядають так само круто, як і їх численні попередники – видають насичений звук та мають тривалий час автономної роботи. Попри відсутність додаткових функцій, таких як ANC, і аксесуарів, що входять до комплекту, вони все ще заслуговують бути лідерами в своєму класі. До 100 годин бездротового відтворення на одному заряді, швидка зарядка за 15 хвилин, підтримка бездротового заряджання Qi, насичене звучання з акцентом на баси, м'які амбушури та регульоване оголів'я для зручної посадки... Все це втілено в Marshall Major. Отже, є сенс подумати про їх покупку. Хорошим місцем, де краща ціна на оригінальні навушники Маршал, є магазин техніки Avic.