У світі, де в шаленому темпі розвиваються різні технології, світлодіодні екрани стають все більш популярними, в тому числі й у транспортній сфері. Їх використовують як в громадському транспорті, так і на зупинках чи вокзалах. Необхідні пристрої для покращення комунікації з містянами, інформування про важливі зміни у русі транспорту, а також для трансляції рекламних роликів.

Світлодіодні відеоекрани: переваги

Світлодіодні відеопанелі — це інноваційні рішення, які працюють на основі напівпровідників, що випромінюють світло шляхом проходження крізь них електричного струму. У них висока яскравість, енергоефективність, довговічність, що дозволяє використовувати їх у різних галузях. У транспортній сфері вони необхідні для відображення динамічного контенту, а також важливої інформації. Так пристрої сприяють розвитку транспортної системи, яка стає більш доступною та відповідає вимогам сучасного міста. Зрештою, мова йде про зростання рівня комфорту учасників дорожнього руху.

Серед переваг світлодіодних конструкцій можна виділити:

  • високу яскравість та контрастність, завдяки чому дисплеї привертають увагу глядачів за будь-яких умов (у нічній темряві і посеред сонячного дня);
  • забезпечення широкого куту огляду, що робить їх ефективними в різних локаціях;
  • високу енергоефективність, яка зменшує споживання електроенергії;
  • довговічність та надійність, що забезпечують безпроблемну експлуатацію відеоекранів протягом тривалого часу;
  • адаптивність до змін, адже оновлювати контент можна згідно з актуальними потребами за допомогою віддаленого доступу;
  • ефективність в різних умовах, що дозволяє використовувати подібні пристрої за будь-яких погодних умов.

Використання світлодіодних відеоекранів у транспортній сфері

ЛЕД екрани можна використовувати на зупинках громадського транспорту. Вони необхідні для побудови зручного та ефективного користування системою громадських перевезень. Наприклад, такі відеоекрани транслюють повідомлення про розклад руху транспорту та ймовірні затримки. Пасажири отримують актуальну інформацію щодо часу відправлення та прибуття, а також завжди можуть бути проінформованими про зміни у розкладі. Кожна людина може своєчасно зорієнтуватися навіть у незнайомому місті та спланувати свої поїздки, уникаючи незручностей.

Звичайно ж, світлодіодні ЛЕД дисплеї використовують і безпосередньо у самих транспортних засобах. Так можна забезпечити пасажирів важливою інформацією під час подорожі. Наприклад, пристрої відображають актуальний маршрут та повідомляють про зупинки. Пасажири можуть орієнтуватися та вчасно знайти необхідну зупинку. Через дисплеї роблять анонси та надають важливу інформацію для пасажирів (наприклад, повідомляють про важливі події чи новини, попереджають про зміну руху транспорту тощо).

Загалом ЛЕД екрани в громадському транспорті підвищують інформаційну доступність для пасажирів, а ще створюють для них комфортні умови під час перевезень.

Використання світлодіодних екранів в аеропортах та на вокзалах

Звичайно ж, світлодіодні відеопанелі актуальні не лише на зупинках, але й в аеропортах та на вокзалах. На таких локаціях обладнання встановлюють з метою покращення інформаційної доступності, підвищення рівень пасажирського обслуговування та створення комфортного середовища. Зазвичай вони транслюють:

  • корисну інформацію: наприклад, зміни у розкладі, графіки руху транспортних засобів, інформацію про платформи тощо;
  • екстрену інформацію: наприклад, попередження про необхідні дії у випадку потенційних небезпек чи інших ситуацій;
  • рекламу: ЛЕД екрани можуть транслювати рекламний контент для підвищення попиту серед потенційних клієнтів;
  • важливі події та заходи.

Великі світлодіодні екрани на транспортних вузлах надають пасажирам важливу інформацію. Вони забезпечують підвищену ефективність рекламних кампаній завдяки високому пасажиропотоку на подібних локаціях.