12 вересня відбувся реліз нової лінійки смартфонів американського бренду Apple. Традиційно компанія запропонувала 4 моделі в серії iPhone 15: по дві базових та преміальних. У чому ж принципові відмінності між гаджетами з обох категорій, розберемося далі. 

Основні характеристики базових iPhone 15 

Оновлень базових смартфонів виявилося не так багато, зате вони значущі:

  • Dynamic Island — динамічний острів дозволив оновити дизайн. До того ж він дає змогу економити час завдяки можливості приймати дзвінки, відкривати повідомлення, перемикати треки тощо.
  • Універсальний роз'єм USB Type-C — замінив застарілий порт Lightning. Завдяки йому істотно скорочується процес зарядки та передачі даних. 
  • Основна камера на 48 Мп — забезпечує створення високоякісного фото та відео. 
  • Підтримка Wi-Fi 6E — дозволяє використовувати інтернет, який за своєю швидкістю не поступається бездротовому. 

Базові iPhone 15 отримали екрани OLED і батарею збільшеної ємності. Це забезпечує тривалу роботу без підзарядки (до 26 годин у режимі відтворення відео). Якщо зіставляти, скільки коштує iPhone 15 Plus (поліпшена версія зі збільшеним дисплеєм) і доступні можливості гаджета, така покупка виявляється максимально вигідною.

Ключові параметри флагманів iPhone 15 Pro і Pro Max 

Преміальні моделі отримали найкращі характеристики. Це, безумовно, робить їх максимально функціональними. Серед головних особливостей:

  • Чип A17 Pro — для революційної графічної продуктивності. 
  • Титанові рамки — для міцності та практичності смартфонів. 
  • Перископний модуль із 5-кратним збільшенням у Pro Max — для отримання чітких і деталізованих фото навіть із великої відстані.

Рамки екранів обох флагманів стали на 2,5 мм тоншими, що наближає їх до безрамкових пристроїв. Замість звичного перемикача беззвучного режиму використовується сенсорна кнопка Action Button. Її можна налаштувати на активацію різноманітних функцій. 

Відмінності між старшими та молодшими Айфонами 15

Традиційно різниця між базовими та флагманськими смартфонами виявилася суттєвою. Телефони версії Pro та Pro Max показують кращу продуктивність, автономність, міцність завдяки використанню спеціальних матеріалів. Виробник робить акцент на інноваційних рішеннях для оптимізації процесів і збільшення можливостей смартфонів. 

Базові моделі дозволяють швидко та з комфортом виконувати різнопланові щоденні завдання. iPhone 15 Pro Max залишається найпотужнішим і просунутим смартфоном всієї лінійки. При його покупці користувачеві вистачить запасу продуктивності щонайменше на 5 років — телефон буде справлятися з будь-якими важкими програмами та іграми консольного класу швидко та без зависань.