В житті трапляються різні ситуації. Ніхто не може бути на сто відсотків впевненим у тому, що погана подія омине саме його сім’ю. У тому разі, якщо ви почали відчувати, що дорога вам людина ставиться до вас більш прохолодно, у вас часто виникають конфлікти по невідомим причинам, але розговорити її та дізнатися суть такої поведінки вам не вдається, то не поспішайте втрачати терпіння та влаштовувати великий скандал. Допитуванням та вимаганням негайно надати відповіді, ви можете зробити тільки гірше. Якщо вам дорога ваша родина і ви хотіли б зберегти стосунки з вашою жінкою чи чоловіком, то найкращим способом для вас обох буде провести спеціальну перевірку. Ця тема не стосується звернення до детективних агентств, які допоможуть вам прослідити за коханою людиною, задля того, щоб підтвердити підозру у подружній зраді. Ми рекомендуємо інший спосіб, який дозволить вам швидко, за мінімальний період часу та невеликі гроші дізнатися відповіді на всі ваші питання.

Звертайтеся до нашої компанії «PolyTest», яка працює в сфері надання подібних послуг вже не один рік, чудово знається на своїй справі и гарантує вам найбільш точні результати роботи. У нас ви маєте можливість замовити такий вид послуг, як «поліграф в Чернівцях», завдяки якому ви зможете провести ефективну перевірку коханої людини, не гаючи свого часу, нервів та терпіння, щодня очікуючи жахливої розв’язки. Скориставшись нашими послугами, ви зможете спокійно та оперативно вирішити своє питання та перейти до етапу нормалізування свого життя.

Принцип роботи детектору брехні полягає у тому, щоб зафіксувати певні реакції організму опитуваної людини та зміни в її поведінці за допомогою спеціальних пристроїв та датчиків, які приєднуються до основного обладнання. Перед проведенням тестування, замовник має детально ознайомитися з наданою нами інформацією на сайті «polytest.com.ua». Після цього, вам необхідно буде зв’язатися з нашим представником, надати йому певну інформацію щодо ситуації та учасника опитування, а потім домовитися про час, дату та місце проведення тестування. Наш представник детально проаналізує усі факти, які стосуються вашого випадку та підготує список ефективних питань, які дозволять дізнатися правду. Частіше за все опитування проводиться протягом декількох годин, але сама підготовка може зайняти увесь день. Точність результатів, при використанні нашого обладнання та послуг наших спеціалістів складає 87-95%. Приймаємо ваші замовлення цілодобово 7 днів на тиждень.