Серед широкого асортименту страв, що купують на виніс, топову позицію займає піца. Італійські коржі смачні, поживні та відрізняються багатим різномаїттям: за вагою, складом, формою та ін. Таку їжу можна замовити як у спеціалізованому закладі – піцерії – так і в універсальному кафе, ресторані. І звичайно, у різних торгових точках однотипні страви суттєво відрізняються за якістю та вартістю.

Якщо ви плануєте регулярно або періодично замовляти піцу на винос, необхідно знайти гідного постачальника. Достатньо одного разу зробити правильний вибір – і потім роками отримувати якісну, смачну їжу за доступними цінами. Вигідно замовити піцу в Києві з доставкою ви можете в мережі закладів «Моnопіца». У меню представлені страви різних категорій:

 • М'ясні.
 • Сирні.
 • Овочеві.
 • Асорті.
 • Фруктові (солодкі).
 • Фірмові.

На вибір доступні італійські коржики з традиційною та гострою начинкою. Ви легко можете обрати страви, орієнтуючись на кількість учасників трапези та смакові уподобання. Представлено великий вибір коржів із вегетаріанською начинкою.

Переваги піцерії

Основні переваги цієї мережі ресторанів:

 • Вища якість їжі. Для приготування страв використовуються першосортні продукти, включаючи крафтове і незбиране борошно, бездріжжову закваску, свіжі, копчені, мариновані інгредієнти начинки. Їжу готують досвідчені кухарі-піццайоли.
 • Багате та різноманітне меню. Основою асортименту є піца. На вибір доступні італійські коржики, виготовлені за традиційними рецептами, та фірмові новинки закладу, включаючи екзотичні страви. Окрім піци можна замовити десерти та напої, а також різні добавки: додаткові порції соусів, м'ясних, овочевих та інших інгредієнтів.
 • Помірні ціни. Постачальник готує їжу на власних кухнях. Завдяки стабільному торговому обороту товари закуповуються великими партіями, за оптовими цінами. Доставка здійснюється власною кур'єрською службою. Всі ці фактори дозволяють підряднику встановлювати привабливі ціни на свою продукцію.
 • Акції та бонуси. У мережі ресторанів постійно діють програми заохочення клієнтів. На вибір доступні страви зі знижкою, набори з подарунками тощо. Ціни на їжу в цьому закладі дуже привабливі. А додаткові можливості економії стають приємним бонусом.
 • Оперативна доставка. Підтверджене замовлення одразу передається в обробку. І воно надходить на кухню того закладу мережі, який найближче розташований до адреси доставки. Їжу розвозять досвідчені та відповідальні кур'єри. Завдяки цим факторам середній час доставки складає 45-60 хвилин. Також можна замовити страви на певну годину – і кур'єр прибуде з точністю до хвилини.

Бажаєте купити смачну, ситну піцу в Києві, за доступними цінами та швидкою доставкою? Тоді переходьте на сайт мережі піцерій «Моnопіца» та обирайте страви в онлайн-меню. Також рекомендуємо обов'язково відвідати розділ «Акції», де представлені спецпропозиції зі знижками та подарунками. І одразу зареєструйтесь на сайті, аби з перших кроків формувати власну історію замовлень та отримувати в майбутньому приємні бонуси.