Перевезення вантажу – одна з послуг, яка завжди має попит серед підприємців. Транспортування продукції з виробництва на склади в різних містах України або перевезення закордон вимагає використання спеціалізованих машин, які безпечно направлять посилку в бажане місце. На сторінці https://neolit.ua/trucking/in-ukraine детально вказана інформація про діяльність компанії Neolit Logistics. На сайті також можна замовити швидкий прорахунок послуги менеджером, який передзвонить задля обговорення особливостей вантажу.

Переваги перевезення від компанії

І хоч зараз в країні важкі часи для бізнесу, вантажні перевезення не втрачають своєї популярності  завдяки потрібності на ринку. Компанія розуміє потребу бізнесу в транспортуванні продукції з однієї торговельної точки в іншу, та пропонує виконати послугу за чітко вказаний термін.

Перед співробітництвом представник кооперації з замовником обговорюють особливості транспортування, зокрема пункт призначення, тип та вага вантажу, бажаний термін виконання на основі чого робітники шукають безпечний маршрут та рахують вартість доставлення.

Основними перевагами Neolit Logistics є:

- використання різних видів транспорту;

- швидке оброблення замовлення;

- стандартні тарифи на кожен тип вантажоперевезень;

- зворотний зв’язок з клієнтом (зокрема інформація про місцеперебування та стан товару);

- комплексний сервіс.

За 14 років компанія здобула багатьох прихильників, які залишилися задоволеними послугами компанії. До кожного замовлення підбирається команда робітників: менеджер, логіст та працівники складу, які ретельно контролюють стан вантажів, перевезених між містами.

Яким транспортом здійснюють перевезення?

Під час воєнного стану можливо використовувати лише два наземні типи транспорту: вантажівки автомобілі та вагони. За мирних умов також активно функціонували морські кораблі та авіарейси. Ціна на послугу формується завдяки інформації про вагу транспортованих товарів та кілометражу: вартість до кожного типу вказана на сайті, варто лише прочитати її на сторінці певної категорії.

Задля того, щоб уникнути зміну вартості послуги через об’їзд, на етапі оформлення співробітництва спочатку рахується ціна, і вже потім працівники прокладають маршрут. Також робітники уважно слідкують за цілісністю вантажу та його грамотне розташування, і вже потім здійснюють перевезення.